Strona WWW

Język polski to nasza pasja – z nami przestaje być obcy!

Metody

Po pierwsze:  KOMUNIKACJA
Nauka języka według naszej metody polega na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innym ludźmi.

Najważniejszym założeniem jest umożliwienie konwersacji między lektorem i uczniem. Tworzymy kilkuosobowe grupy, które ułatwiają wprowadzanie metod rozwijających swobodę i bogactwo wypowiedzi.

Po drugie:  POLSKI PO POLSKU
Mówimy tylko w języku polskim już od najniższych poziomów zaawansowania. Dzięki temu stawiamy ucznia w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych, skupiając się na rozwoju wszystkich sprawności językowych.
* Dbamy o to, by nasze lekcje były ciekawe. Język polski jest trudny, ale z nami nigdy nie jest nudny. Opieramy się na metodach komunikacyjnych, pamiętajac również o konieczności utrwalania nowego materiału.
Często posługujemy się stworzonymi przez nas materiałami dydaktycznymi – na lekcjach gramy, bawimy się, rysujemy, a nawet śpiewamy.
* Ucząc często korzystamy z gazet, wspólnie ogladamy polskie filmy lub programy telewizyjne. Ważny jest dla nas kontakt z żywym językiem.
Sala lekcyjna może zamienić się w sklep, restauracje, kino, gabinet lekarski czy ulice.

Po trzecie: KAŻDA LEKCJA TO NOWE UMIEJĘTNOŚCI
Poprzez umiejętne planowanie procesu nauki, kompetencje ucznia wzrastają po każdej lekcji. Zadaniem lektora jest taka realizacja programu, aby każda kolejna lekcja była znaczącym krokiem w kierunku osiągnięcia umiejętności określonych dla każdego poziomu nauki.


Dane kontaktowe

tel +48 42 298 7027
tel +48 601 510 700

Email: novatex@wp.pl
www.novatex.pl
skype : novatex.beata

Adres:
NOVATEX
ul.Łąkowa 3/5
90-562 Łódź